TECHNONET BİLİŞİM

Technonet Bilişim, bilişim teknolojileri alanında hizmet vermek için kurulmuştur. Kurumsal olarak elde etmiş olduğu 20 yıllık tecrübesiyle, teknolojiyi yakından takip eden alanında uzman kadrosuyla Türkiye genelinde bilgi teknolojileri alanında önde gelen firmalardan birisi olmayı amaçlamaktadır.

Bilişim sektöründe lider şirketlerle olan iş ortaklığı ve müşteri odaklı iş stratejisi sayesinde her yapıda, her ölçekte, kurumsal şirketler ile kamu kurum ve kuruluşlarına bilişim sektöründe çözüm sunmaktadır.

Firmamız hizmet verdiği değerli kuruluşlara odaklanarak istek ve ihtiyaçlarını belirleyip, bu istek ve ihtiyaçlara yönelik çözüm önerileri geliştirmektedir.

VİZYONUMUZ

Bilgi teknolojileri alanında gelişime ayak uyduran, teknolojik bilgi birikimini en iyi ve en verimli biçimde kullanmayı amaçlayan ve sektörde ilk aranan çözüm şirketlerinden biri olmak.

HEDEFİMİZ

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, kurumsal bilgi birikimimiz ile müşterilerimizin verimliliklerini arttırıp, onlara rekabet avantajı sağlayacak uygun bilgi teknolojisi çözümlerini; tek noktadan, anahtar teslimi, güvenilir, yenilikçi ve kalıcı bir işbirliği içinde sunmak.