Sunucu & Veri Depolama

Günümüzde kurumların veya şirketlerin sahip oldukları en önemli unsurlarından birisi de kurumsal ve ticari verileridir. Bu verilerin güvenliği ve erişilebilirliği de hayati öneme sahiptir.

Çalışan sayısı veya müşteri sayısı ne olursa olsun verilere kesintisiz olarak, yüksek performansta ve hızlı bir şekilde erişilmek istenir. Ayrıca yeni verilerin çok hızlı ve güvenli bir şekilde işlenmesi istenir.

Bu nedenle gerek iş sürekliliği, gerek yüksek performans, gerekse veri güvenliği için Bilgi Teknolojileri altyapısının en önemli iki birimi olan ve tüm iş süreçlerinin üzerinde çalıştığı Sunucular ile tüm verilerin barındırıldığı depolama birimlerinin doğru olarak seçilmesi çok önemlidir.

Yapılacak olan Sunucu – Veri Depolama yatırımlarının kurumların büyüme hedefleri ile hizmet kalitesi göz önünde bulundurularak belirlenmesi ve uygulanması gerekmektedir.

Ayrıca Bilgi Teknolojileri altyapılarına yapılacak yatırımlara doğru karar verilmesi ve kurulum sonrası iyi yönetilmesi kurumlar için hayati öneme sahiptir.

Technonet Bilişim; Sunucu ve Veri Depolama çözümlerinde uluslararası geçerliliğe sahip sektörde kendini kanıtlamış global markaların ürünlerini kullanmaktadır. Firmamızca kurumunuzun ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda başlangıç seviyesinden en yüksek seviyeye kadar en iyi fiyat ve performans çizgisine sahip ürünler ile doğru ve güvenli çözümler üretilmektedir.